Çiçek Sepeti İndirim Kodu 2022

Bugünün konusu Çiçek Sepeti alışveriş sitesinin indirim kodu ve kuponları üzerine olacak. Aşağıdan güncel çiçek sepeti indirim koduna ve 2022 yılındaki kampanyalara ulaşabilirsiniz.

Son 15-16 yıldır giderek büyüyen bir ivmeyle devam eden Çiçek Sepeti, herkesin sandığının aksine sadece çiçek ve hediyelik ürünler değil, giyimden elektroniğe pek çok kategoride ürünler sunmaktadır. Bu bağlamda sizler için web sitemizde çiçek sepeti indirim kodu paylaşımı yapma kararı aldık.

Güncel çiçek sepeti 10 TL indirim kodu “APPVARVAR1” olarak tanımlanmıştır ve 50 TL üzeri alışverişlerinize 10 TL indirim yapmaktadır. Ancak bu indirim kodunun mobil uygulamaya özel olduğunu hatırlatalım.

çiçek sepeti indirim kodu 2022
çiçek sepeti indirim kodu 2022

Kısa süre önce sonlanan “Çiçek Sepeti üye ol 15 TL kazan” kampanyası çok büyük dikkat çekmiş ve yankı yaratmıştı. Ciddi satış hacimlerine ulaşan ciceksepeti.com zaman zaman instagram aracılığı ile de 10 TL ve 15 TL olmak üzere indirim kodları tanımlayabiliyor. Bu indirim kuponlarının alt limitleri ise genelde 50 TL oluyor.

Çiçek Sepeti indirim kodu nasıl alınır?

Çiçek sepet indirim kodu almanın 2 farklı yolu mevcuttur;

  • Ciceksepetinin yapmış olduğu kampanya dolayısıyla hesabınıza tanımlanan indirim kodunu kullanmak,
  • Web sitemizde sizin için özel olarak paylaştığımız çiçek sepeti indirim kodunu alıp kullanmak.

Bu iki yol dışında çiçek sepeti indirim kodunun ücretsiz alınabilmesinin mümkünatı yoktur.

Sıkça Sorulan Sorular

Çiçek Sepeti Türk Telekom indirim kodu nasıl kullanılır?

  1. Türk telekom abonelerine özel çiçek sepeti indirim kodu avantajından faydalanmak için sırasıyla aşağıdaki adımları tamamlayın;
  2. Türk telekom online işlemler uygulamasına girip “Bana Özel” menüsüne geçiş yapın.
  3. Ardından “Fırsat Kodu Al” yazan yazıya tıklayın veya “CICEKSEPETI TCNUMARANIZ” yazıp 6262’ye kısa mesaj gönderin.
  4. Bu adımdan sonra tarafınıza indirim kuponu gönderilecek. Bu fırsat kodunu sepetinize girin.

Ciceksepeti ne zaman indirime girer?
Çiçek sepeti anneler günü, babalar günü, yıl başı indirimi, efsane cuma indirimi gibi özel günlerde kampanyalar düzenlemektedir. Dolayısıyla her ay en az birkaç defa indirime girmektedir.

Çiçek Sepeti kapıda ödeme var mı?
Çiçek sepeti web sitesinde maalesef kapıda ödeme yöntemi mevcut değildir. Yalnızca havale – EFT veya kredi kartı ile alışveriş yapılabiliyor.

Çiçek sepeti com güvenilir mi?
Çiçek sepeti uzun yıllardır milyonlarca kişiye alışveriş hizmeti sağlayan saygın bir alışveriş sitesidir. 15 yılı aşkın süredir hizmet veren bu oluşum, ciceksepeti.com güvenilirdir.

 

Yorum yapın