Getir Kampanya Kodu 2022

Sıkça talep edilen getir kampanya kodu paylaşımına 2022 itibariyle başlıyoruz. Getir ve getiryemek’te geçerli indirim kodu paylaşımlarımızı mümkün olduğunca haftada 2-3 defa güncellemeye özen gösteriyoruz. Hadi başlayalım! Getir tüm alışverişleriniz için %10 indirim kodu 2022 yılında “getirevlat” olarak tanımlanmıştır.

getir kampanya kodu 2022
getir kampanya kodu 2022

2015 yılından beri aktifliğini sürdüren ancak son 2 yıldır büyük bir sıçrayış yapan getir, an itibariyle 12 binden fazla çlışana sahip global bir yemek – market ürünleri için teslimat hizmeti sunan bir şirkettir. Avrupa da dahil olmak üzere tüm dünya’da büyük ses getiren getir uygulamasını kullananlar daha ucuza alışveriş yapmak için kampanya kodu, diğer adıyla indirim kodu arayışı içerisine giriyorlar. Bu bağlamda bu sayfadan 2022 yılı getir kampanya kodu ve kampanyalarına güncel şekilde erişebilirsiniz.

Getir 30 TL İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Getir yaptığı 40 TL’ye 30 TL kampanyasıyla büyük ses getirmişti ve herkes bu sayede alışverişini neredeyse yok pahasına gerçekleştirmekteydi. Bu bağlamda getir 30 TL indirim kampanyasının hala devam ettiğini belirtelim. Peki ya bu indirim kodu nasıl kullanılıyor?

  • Öncelikle getir.com’a veya telefonunuzdan getir uygulamasına giriş yapın.
  • Ardından almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin ve sepetinize giriş yapın.
  • “Ödemeye Geç” yazan yazıya tıklayın.
  • Bu aşamada “Kampanya Seçin” yazan yazıya tıklayın açılan pencereden “İlk siparişinize özel 30 TL hediye!” seçeneğini seçin ve alttan “Seç” yazısına tıklayın.
  • Tebrikler, ilk siparişinize özel 30 TL kampanya kodunuzu başarıyla aktifleştirdiniz.
getir ilk sipariş indirim kodu ekranı
getir ilk sipariş indirim kodu ekranı

Not: Eğer Getir kampanya görünmüyorsa bu haktan daha önce yararlanmış olabilirsiniz. 30 TL kampanya kodu 2 şekilde sunuluyor. İlki 40 TL’ye 30 TL indirim kodu, ikincisi ise 60 TL’ye 30 TL indirim kodu şeklinde yer almaktadır.

Getiryemek Kampanya Kodu 2022

Getiryemek, getir’in yemeksepetine rakip olarak sunduğu online yemek alışveriş çözümüdür. Getiryemek kampanya kodu ise normal getir kampanya kodlarından farklıdır. Getiryemek ilk siparişe özel 40 TL’ye 20TL indirim kodu için de aynı yukarıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir. Bu sayede 40 TL’lik bir alışveriş yaptığınız takdirde sadece 20 TL ücret ödemiş olacaksınız.

Getir dönemsel olarak kampanya kodu paylaşımını uygulama ve kampanyalar aracılığı ile değil, bizzat dışarıdan kod girilerek de yapmaktadır. Ancak şu an 2022 ocak için aktif bir getiryemek indirim kodu bulunmamaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Getir kampanya kodu nasıl alınır?

Getir kampanya kodu almak için Sepetim-> Ödeme -> Kampanya Seçin yolunu izleyebilirsiniz. Buradan kampanya seçerek kampanya kodu alabilirsiniz.

Getirde 20 TL indirim nasıl yapılır?

Getir.com web sitesinde 20 TL indirim kodu sadece getiryemek için geçerlidir. Bir üst soruda anlattığımız gibi ödeme aşamasında kampanya seçerek buradan 20 TL kampanya kodunu aktif hale getirerek yapabilirsiniz.

Getir 20 TL indirim ne zamana kadar?

Büyük ilgi gören 20 TL indirim kampanyası için bir süre belirtilmemiştir, dolayısıyla şu an için belirsizdir.

Getir yüzde 50 indirim nasıl yapılır?
11 Aralık tarihinde gerçekleştirilmiş olan getir %50 indirim kampanyası 2022 itibariyle aktif değildir. Tekrar aktifleşmesi durumunda getiryemek üzerinden yapacağınız 50 Tl ve üzeri alışverişlerde geçerli olduğunu hatırlatırız.

Yorum yapın