Gittigidiyor İndirim Kodu 2022

20 yıldır varlığını sürdüren e-ticaret sitesi gittigidiyor için güncel indirim kodu paylaşımımız 2022 yılında devam ediyor. Aşağıdan gittigidiyor indirim kuponu nasıl alınır, nasıl kullanılır gibi sorulara yanıt bulabilir ve güncel kampanyaları takip edebilirsiniz. 2022 yılı gittigidiyor indirim kodu “GITTIGIDIYOR50” olarak tanımlanmıştır.

gittigidiyor indirim kodu 2022
gittigidiyor indirim kodu 2022

Gitti gidiyor sitesi üzülerek söylemeliyiz ki en az kod kampanyası yapan sitelerden birisidir. Genellikle indirim ve fırsatlarını kampanyalar aracılığı ile sunan ve kişiye özel indirim kodları ile bunu destekleyen bir alışveriş sitesidir. Dolayısıyla aşağıdan gitti gidiyor indirim kodundan çok anlık kampanyalara ulaşabilirsiniz.

Geçmişte gerçekleştirdiği birkaç kampanyadan söz edelim;

  • Gittigidiyor indirim kodu 20 TL: Bu fırsat, en azından senede 1 kere olacak şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu bağlamda 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 20 TL indirim uygulanır.
  • Gittigidiyor 10 TL indirim kodu: Bu fırsat ise vodafone – gittigidiyor işbirliği sonucu sunulmuştur. Vodafone müşterilerine özel 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 10 TL indirim kodu tanımlanmaktadır.

Yukarıda yer alan indirim kodu kampanyaları 2022 yılında da gerçekleştirilmesi beklenen kampanyalardır.  Gittigidiyor kupon kodu tanımlamalarını yıl başında, anneler günü – babalar günü, bayram, black friday gibi indirim dönemlerinde yapmaktadır. Hal bu olunca yine benzer fırsatları bu tarz indirim günlerinde göreceğimizi düşünmek hata olmayacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Gittigidiyor indirim kuponu nasıl alınır?

Sitemizde paylaştığımız indirim kuponlarını ücretsiz olarak alabilir ve kullanabilirsiniz. Web sitemizde yer verdiğimiz gitti gidiyor kuponları internet üzerinden derlenmiş ve çalışan kodlar sizlere sunulmuştur.

Gittigidiyor indirim kuponu nasıl kullanılır?

Gittigidiyor indirim kuponu kullanabilmek için aşağıdaki işlemleri sırasıyla tamamlayın;

  1. Almak istediğiniz ürün veya ürünleri sepetinize ekleyin.
  2. Sepetinize giriş yapın ve sağ bölümde yer alan “İndirim Kodu” alanına edindiğiniz kupon kodunu girin.
  3. Onaylaya tıklayın, eğer kod geçerliyse indirim kuponunu başarıyla kullanmış olacaksınız.

Gittigidiyor indirim kodu nerede yazıyor?

Sepetinize giriş yaptıktan ve adres bilginizi girdikten sonra “Ödeme Yap” butonunun hemen altında “İndirim Kuponu Kullan” isimli yere tıklayarak indirim kodu yazma yerine ulaşabilirsiniz.

gittigidiyor indirim kuponu ekranı

GittiGidiyor beyaz eşya indirim kuponu mevcut mu?

Şu an için aktif olarak beyaz eşyalarda geçerli bir indirim kuponu mevcut değildir. 2022 senesi içerisinde %3 – %5 gibi indirim kampanyaları düzenleneceği tahmin ediliyor. Buna ek olarak GittiGidiyor 200 TL indirim kuponu tanımlaması da yine beyaz eşya ve teknolojik ürünler özelinde gerçekleştirildiğinden yüzde bazlı bir indirim yerine 100 TL ya da 200 TL indirim kodu şeklinde fırsat da sunulabilir.

Yorum yapın