Udemy İndirim Kodu – Udemy İndirimleri 2022

Bu başlığın altından güncel olarak udemy indirim kodu ve kampanyalarına 2022 yılı boyunca erişebilirsiniz. Udemy, zaman zaman sunduğu indirim kodları ile %90’a varan indirimleri bizlerle buluşturuyor.

udemy indirim kodu 2022
udemy indirim kodu 2022

2009 Yılında Eren Bali, Oktay Çağlar ve Gagan Biyani tarafından kurulan ve bir online eğitim platformu olan Udemy bünyesinde binlerce eğitimi barındırır. Hemen hemen her kategoriden ve meslekten uzman isimlerin hazırlamış oldukları bu online eğitimler 15-1000 TL arasında bedelle sunulmaktadır. Udemy ise bazı günlerde sunduğu indirim kod ve kuponları ile 400 TL’lik bir kursu dahi 40 TL’ye alabilmemize olanak tanıyor.

Güncel Udemy İndirimleri 2022

Udemy sitesinin sunmuş olduğu bu indirimleri 2022 ocak ayından itibaren sizlerle paylaşmaya karar verdik. Aşağıdaki listeden bir tıklama ile udemy indirim kodu ve kampanyalarına güncel şekilde erişebileceksiniz.

  • “EXPTMT102421” udemy indirim kodunu kullanarak satın alacağınız kurslarda geçerli %80 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.
  • “QLTYCONTENT” indirim kuponu ile Udemy’den yapacağınız ilk alışverişte %90 indirim kazanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Udemy indirim kodu nasıl kullanılır?

  • İlk önce almak istediğiniz kursu sepetinize ekleyin
  • Ardından sepetinize gidin ve “Promosyonlar” bölümünden “Kupon Girin” yazan yere sitemizde paylaştığımı udemy indirim kodunu yapıştırın.
  • Ardından ise “Uygula” yazısına tıklayın.

Udemy indirim ne zaman gelir?
Udemy indirim zamanları değişkenlik göstermekle birlikte, her ay en az 2-3 defa pek çok kurs indirim kapsamında çok uygun fiyatlara inmektedir. Örneğin geçtiğimiz ay yapılan kampanya dolayısıyla Udemy 27,99 kupon tanımlamıştı ve neredeyse her kurs 27,99 TL’den alınabilir hale gelmişti.

Udemy kurs ücreti tek seferlik mi?
Evet, udemy kurs ücreti tek seferliktir. Bir defa bir kursu satın aldığınızda eğitmen satın aldığınız kursu güncellese bile ek ücret ödemezsiniz.

Udemy üyelik ücretsiz mi?
Udemy platformuna üye olmak ücretsizdir. Üye olurken hiçbir şekilde sizden ücret talep edilmeyecektir.

Udemy de ücretsiz kurs var mı?
Udemy, pek çok ücretsiz kursu bünyesinde barındırmaktadır. Dolayısıyla oldukç fazla sayıda ücretsiz kurs vardır diyebiliriz.

Udemy den alınan kurslar süreli mi?
Udemy’den satın aldığınız kursların herhangi bir süresi yoktur, sadece ilgili eğitmen kursu silerse bu durumda kurs hesabınızdan erişilemeyebilir.

Udemy kursları yararlı mı?
Yüzlerce kategoride pek çok kaliteli ismin hazırlamış olduğu kursu barındırması dolayısıyla udemy kursları yararlı diyebiliriz. Ancak bazı kursların çok daha kapsamlı ve kaliteli versiyonları youtube’da ücretsiz yayınlanıyor. Dolayısıyla alacağınız kursu indirim kodu kullanarak almanın yanısıra, kursu sunan kişinin geçmişini ve kursa gelen yorumlara bakmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Udemy indirim ne zamana kadar?
Sitemizde sunulan udemy indirimleri genellikle 24 saat, bazen ise 48 saat sürmektedir. Udemy indirim kodunuzu kullanırken udemy.com web sitesi size indirimin bitimine kalan süreyi gösterecektir.

Udemy ne demek?
Udemy, “academy of you” sloganıyla yola çıkmış ve ismi buradan gelmektedir.

 

Yorum yapın